Mūsų komanda

Mūsų komandą sudaro 7 draudimo agentės, pasiruošusios išrinkti palankiausią draudimo variantą, jums patarti ir pakonsultuoti.

Vaida Čaplinskienė

Vaida Caplinskiene Insurance Agency Inc įsteigėja ir savininkė, turinti licenziją IL, AZ, CO, FL, IN, IO, MI, MO, N.C., OH, S.C, TX, WI valstijose. Vaida - tikras draudimo ryklys, šioje sferoje plaukiojantis 20 metų!

Jos sujungimo kodas (extension) yra 7

Tiesioginis numeris 630-257-2801

vaida@7vcagents.com

vcaplinskiene@farmersagent.com

Vaida Vaškienė

Naujoji komandos narė, stropiai besimokanti ir siekianti suteikti geriausią klientų aptarnavimą! Vaida konsultuoja automobilio ir namo draudimo klausimais.

Jos sujungimo kodas (extension) yra 1

Tiesioginis numeris 630-410-2175

vaida.vcaplinskiene@farmersagency.com

Sigita Savilova

Ištikimiausia agentė, kartu su Vaida dirbanti beveik 20 metų! Sigita konsultuoja lietuvių, anglų ir rusų kalbomis automobilio, namo ar gyvybės draudimo klausimais. Be to, ji pasirūpins Jūsų nekilnojamo turto ar automobilio draudiminiais įvykiais. :)

Jos sujungimo kodas (extension) yra 2

Tiesioginis numeris 708-590-2407

sigita.vcaplinskiene@farmersagency.com

Vitalija Andrijauskas

Sveikatos draudimai jai kasdienybė, kurią visada pasitinka su plačia šypsena! Konsultuoja jaunesnius nei 65 metai asmenis.

Jos sujungimo kodas (extension) yra 3

Tiesioginė linija 708-590-2364

vitalia@7vcagents.com

Milda Jonušas

Sveikatos draudimo specialistė visada kantriai ir maloniai pasirūpinanti vyresniais nei 65 metai asmenimis, norinčiais įsigyti sveikatos draudimą, ar pasiaiškinti planus.

Jos sujungimo kodas (extension) yra 4

Tiesioginė linija 708-590-2396

milda@7vcagents.com

Aušra Norvaišienė

Aušra ne tik konsultuoja individualaus sveikatos draudimo klausimais, bet taip pat ir kelionių, trumpalaikio bei sveikatos draudimo įmonėms klausimais. Gali konsultuoti lietuvių, anglų ir norvegų kalbomis.

Jos sujungimo kodas (extension) yra 5

Tiesioginė linija 708-590-2398

ausra@7vcagents.com

Roberta Sazanskis

Jauniausia komandos dalis, pasiruošusi pagelbėti kolegėms techniniais klausimais bei besirūpinanti, jog būtumėte informuoti apie visas draudimo aktualijas ir naujienas!